fbpx

Grupowe ubezpieczenie jeździeckie

Grupowe ubezpieczenie jeździeckie, czyli ubezpieczenie grupowe dla jeźdźców proponujemy uczestnikom półkolonii, kolonii, warsztatów, obozów jeździeckich oraz zajęć sportowych dla dzieci i dorosłych. Jeździectwo to piękny sport, ale bardzo ryzykowny, a wypadki dotyczą zarówno początkujących, jak również  jeźdźców wyczynowych. W razie pechowego zdarzenia świadczenie wypłacone w ramach grupowego ubezpieczenia jeździeckiego stanowi solidne wsparcie finansowe podczas leczenia lub rehabilitacji.  

Grupowe ubezpieczenie jeździeckie
Grupowe ubezpieczenie jeździeckie

Formularz do przygotowania oferty

Ochrona życia i zdrowia jeźdźcówDla grupy już od 3 osób
Szeroki zakres ubezpieczeniaOkres ochrony od 1 dnia do roku

GRUPOWE UBEZPIECZENIE JEŹDZIECKIE — WYPEŁNIJ ➡️ FORMULARZ ⬅️, ABY OTRZYMAĆ SPERSONALIZOWANĄ OFERTĘ DLA TWOJEJ GRUPY

Przygotowane na potrzeby konkretnej grupy grupowe ubezpieczenie NNW chroni jeźdźców od następstw nieszczęśliwych wypadków. Mogą one nastąpić w trakcie jazdy konnej ale nie tylko. W pełnym wariancie jeździeckie ubezpieczenie grupowe chroni całodobowo. Chroni uczestników obozu, kolonii czy zajęć także podczas innych aktywności np. wycieczek, gier zespołowych, wypoczynku nad wodą itd.

Jaki jest zakres ochrony jeździeckiego ubezpieczenia grupowego?

W podstawowym zakresie grupowe ubezpieczenie NNW obejmuje trwały uszczerbek na zdrowiu oraz śmierć ubezpieczonego w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków. W zależności od długości okresu ubezpieczenia można się zdecydować na dodatkowe klauzule tj. niezdolność do pracy, pobyt w szpitalu, operacje, inwalidztwo, trwałe kalectwo. Oferujemy wybór ponad 20 klauzul dodatkowych, więc zakres ochrony ubezpieczenia jeździeckiego dla grupy dobiera się do jej potrzeb.

Ubezpieczenie grupowe dla jeźdźców działa przez całą dobę czy tylko w trakcie jazdy konnej?

Umowa może być zawarta w wariancie z pełną ochroną trwającą 24 godziny na dobę lub ograniczoną np. tylko do jazdy konnej czy przebywania w ośrodku jeździeckim. Wariant z całodobową ochroną jest korzystniejszy dla grup na obozach, koloniach, półkoloniach, letnich warsztatach jeździeckich itd., ponieważ zabezpiecza w trakcie jazdy konnej oraz przy innych aktywnościach.

Ubezpieczenie grupowe dla jeźdźców
Grupowe ubezpieczenie NNW

GRUPOWE NNW JEŹDZIECKIE – WARIANTY

Który wariant ubezpieczenia jeździeckiego wybrać — rekreacyjny czy wyczynowy?

Grupowe ubezpieczenie jeździeckie w wersji rekreacyjnej dedykujemy dla osób, które amatorsko jeżdżą konno. Są to najczęściej dzieci stawiające pierwsze kroki w tym sporcie lub jeźdźcy, którzy nie trenują regularnie i nie nalezą do żadnego klubu sportowego. 

Zgodnie z przepisami PZJ ubezpieczenie jeździeckie rozszerzone o wyczynowe sportu jest obowiązkowe tak dla jeźdźców startujących w zawodach jak również dla jeźdźców przystępujących do egzaminów jeździeckich na brązową odznakę (BOJ) i srebrną odznakę (SOJ).

Grupowe ubezpieczenie jeździeckie wyczynowe powinny mieć również grupy składające się z osób które:

– trenują regularnie,

– uczestniczą w zawodach (nie tylko tych organizowanych przez związek jeździecki),

– należą do klubu sportowego,

– czerpią dochód z uprawiania sportu.

NNW jeździeckie Ogólne Warunki Ubezpieczenia

DLA KOGO JEST PRZEZNACZONE JEŹDZIECKIE UBEZPIECZENIE GRUPOWE?

Kto może kupić grupowe ubezpieczenie dla jeźdźców?

Ubezpieczającym może być osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej. Na przykład grupowe ubezpieczenie dla dzieci przebywających na obozie jeździeckim może uzyskać organizator takiego wyjazdu.

POTRZEBUJESZ UBEZPIECZENIA JEŹDZIECKIEGO DLA GRUPY — WYPEŁNIJ FORMULARZ, A OFERTĘ WYŚLEMY NA TWÓJ ADRES MAILOWY (LINK DO FORMULARZA)

Na jaki okres można wykupić ubezpieczenie dla grupy jeźdźców?

Oferujemy między innymi polisy krótkoterminowe ważne od 1 do 21 dni. Jest to doskonałe rozwiązanie dla uczestników wakacyjnych warsztatów konnych czy zorganizowanych wyjazdów i zajęć dla dzieci tj. obozy jeździeckie, kolonie, półkolonie. Ubezpieczenie grupowe jeździeckie można uzyskać również z ochroną na cały rok. Z takiej opcji korzystają np. jeźdźcy w klubach sportowych albo szkółkach jeździeckich. Stajnie, stadniny i ośrodki jeździeckie korzystają również z ubezpieczeń na czas wakacji, kiedy to organizują tygodniowe formy wypoczynku w siodle.

Czy jest minimalny lub maksymalny wiek osób ubezpieczonych?

Jeździeckim ubezpieczeniem grupowym mogą zostać objęte dzieci w każdym wieku oraz osoby dorosłe do maksymalnie 71 lat.

Czy przy zawieraniu umowy jeździeckiego ubezpieczenia grupowego wymagane są dane wszystkich uczestników?

Grupowe ubezpieczenie NNW może, ale nie musi zawierać imiennej listy ubezpieczonych. Konieczne jest natomiast określenie liczby i przedziału wiekowego osób objętych ochroną. Wybierając tę opcję, dopiero podczas zgłaszania szkody, należy podać dane konkretnej osoby, która miała wypadek. Zmiana jakichkolwiek warunków umowy wymaga sporządzenia aneksu.

Ile osób można objąć ochroną za pomocą ubezpieczenia grupowego?

Jeździeckie ubezpieczenie grupowe dostępne jest dla grup składających się z przynajmniej 3 osób. Nie ma natomiast ograniczeń co do maksymalnej liczby osób ubezpieczonych w ramach jednej polisy.

Ile kosztuje grupowe ubezpieczenia jeździeckie?

Przygotowaliśmy wygodny formularz, dzięki któremu szybko otrzymasz skrojoną na miarę ofertę ubezpieczenia grupowego dla jeźdźców. Wypełnij dane potrzebne do sporządzenia wyceny, a w krótkim czasie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojej grupy.

WYPEŁNIJ ➡️ FORMULARZ ⬅️ ABY OTRZYMAĆ OFERTĘ GRUPOWEGO UBEZPIECZENIA JEŹDZIECKIEGO NNW

TUTAJ JEST FORMULARZ DLA JEŹDŹCÓW INDYWIDUALNYCH -> UBEZPIECZENIE JEŹDZIECKIE

Zapraszamy  do nas na Facebook i Instagram

Jeździeckie ubezpieczenie grupowe
Ubezpieczenie jeździeckie na obóz, półkolonie.

Z nami śpisz spokojnie...

Lendy sp. z o.o.

al. Lotników 1 02-668 Warszawa

NIP 521 38 99 228
KRS 0000845631
REGON 386305743

KONTAKT

Adam Sobierajski

KONTAKT

Piotr Śliwiński

Edit Template