Ubezpieczenie mieszkania online
Ubezpieczenie mieszkania. Online. Tak na wszelki wypadek.

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy ubezpieczenie mieszkania, traktując je jako ubezpieczeniowy priorytet. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu będziemy czuć się bezpiecznie. Nie będziemy mieli nadmiernych obaw przed pozostawieniem go nawet na dłuższy czas. Szczególnie podczas dłuższego wypoczynku, z dala od domu. Takie ubezpieczenie obejmuje elementy wyposażenia, jakie znajdują się wewnątrz i które najczęściej, choć nie zawsze, możemy w razie niekorzystnych zdarzeń losowych odtworzyć. Zakres naszego ubezpieczenia jest zależny od odpowiedniego, wybranego przez nas wariantu. Większość ubezpieczeń mieszkania zawiera ochronę przed włamaniem i kradzieżą, zalaniem, pożarem, dewastacją, przepięciami i innymi zdarzeniami losowymi, ale to od naszej decyzji powinno zależeć co chcemy ubezpieczyć i co jest dla nas najcenniejsze.

Zakres polisy dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, ponieważ staramy się poznać ich oczekiwania. Nie narzucamy gotowych pakietów proponowanych przez dane Towarzystwo. Chcielibyśmy Cię zapewnić, że gwarantujemy, że oferta jaką od nas otrzymasz, będzie dla Ciebie optymalna, „uszyta” na miarę Twoich potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem, który doradzi w zakresie ubezpieczenia i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę[email protected].

Tutaj znajdziesz do nas KONTAKT

Zapraszamy na nasz profil —> FACEBOOK

Przewiń do góry