Ubezpieczenie podróży

Ubezpieczenie podróży to podstawowa rzecz o jakiej należy pamiętać planując wyjazd. Warto pomyśleć o odpowiednim dostosowaniu takiego ubezpieczenia do naszych potrzeb. Dzięki niemu będziesz się czuć bezpieczniej nawet w przypadku wielu nieprzewidywanych wydarzeń. 

Ubezpieczenie podróży zapewnia ochronę, między innymi, w następujących przypadkach:

  • utrata/kradzież/uszkodzenie/zaginiecie  bagażu,
  • choroby (lekkiej lub poważniejszej),
  • wypadku.

Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie ubezpieczenie do Twoich wymagań i oczekiwań.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem, który doradzi w zakresie ubezpieczenia i oczywiście pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Ubezpieczenie podróży
Ubezpieczenie podróży

Podróż do USA

Od pewnego czasu podróżnicy z Polski mają możliwość wjazdu do USA, oczywiście bez konieczności posiadania wizy. Na pewno znacznie ułatwia to podróżowanie i wiele osób jest zainteresowanych taką przygodą.

Trzeba jednak wiedzieć, że koszt usług medycznych w USA jest bardzo wysoki, a w czasie podróży nie należy wykluczać możliwości korzystania z porad medycznych. To podstawowy powód dla którego warto pamiętać o ubezpieczeniu i oczywiście dokonać wyboru odpowiedniej oferty.

Ubezpieczenie podróży sezonowe – sport

Miłośnicy aktywnych form wypoczynku i wielbiciele sportu na pewno wiedzą, że ich pasja wiąże się z ryzykiem. Warto się ubezpieczyć, by móc w pełni cieszyć się wolnym czasem. 

Ubezpieczyciele proponują bardzo szeroki zakres ochrony. Możesz ubezpieczyć się zarówno od skutków i następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), jak też od kosztów akcji ratowniczych i leczenia (także za granicą), a nawet od odpowiedzialności cywilnej (OC), za szkody jakie możesz wyrządzić osobom trzecim. Ważne, by wariant ubezpieczenia był dopasowany do Ciebie. Chętnie pomożemy Ci przygotować ubezpieczenie odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Ubezpieczenie podróży – całoroczne

Ubezpieczenie to również dedykujemy osobom, dla których podróże są bardzo ważnym elementem życia, które podróżują przez cały rok i chciałyby być chronione w każdej chwili. 

W zależności od wybranej oferty można zapewnić sobie ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), zwrotu kosztów akcji ratowniczych oraz leczenia. Ubezpieczenie chroni także od odpowiedzialności cywilnej (OC) za ewentualne szkody, wyrządzone osobom trzecim. Dodatkowo można także ubezpieczyć sprzęt sportowy oraz bagaż.

Oferta ubezpieczeń jest bardzo szeroka i na pewno warto porozmawiać z o odpowiednim ubezpieczeniu, które będzie dobrane właśnie dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem, który doradzi w zakresie ubezpieczenia i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Zapraszamy na nasz profil Facebookowy.

Napisz do nas —> kontakt

Z nami śpisz spokojnie...

Lendy sp. z o.o.

al. Lotników 1 02-668 Warszawa

NIP 521 38 99 228
KRS 0000845631
REGON 386305743

KONTAKT

Adam Sobierajski

KONTAKT

Piotr Śliwiński

Edit Template