fbpx

Ubezpieczenie boks

NNW Boks
Ubezpieczenie bokserskie

 

Ubezpieczenie BOKS, czyli NNW bokserskie oferowane przez Lendy: 

– Polisa – Ubezpieczenie boks to ujednolicone ubezpieczenie tak dla boksera amatora ćwiczącego rekreacyjnie jak również zawodnika trenującego wyczynowo biorącego udział w zawodach, turniejach bokserskich ,

ubezpieczenie bokserskie dedykujemy tak dla niepełnoletniego jak i dorosłego,

– roczne ubezpieczenie boksera to ochrona ubezpieczeniowa przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny, również w życiu prywatnym kiedy nie uprawiamy sportu,

ubezpieczenie NNW boks jest zawierane online,

– wybór okresu ubezpieczenia – rok, do końca roku, lub na czas dokładnie określony,

ubezpieczenie NNW bokserskie może być zawarte indywidualnie lub grupowo dla uczestników obozu, szkółki bokserskiej, półkolonii lub oczywiście każdej innej grupowe aktywności związanej z boksem

– wybór Towarzystwa Ubezpieczeniowego (oferujemy NNW Generali, Ergo Hestia, Compensa Sport, ubezpieczenie bokserskie PZU, oraz Warta, Alianz i każde inne większe Towarzystwo w Polsce)

W ubezpieczeniu „NNW boks” mamy wiele możliwości rozszerzenia ochrony. Jednym z tych, których jeździec potrzebuje najczęściej jest rozszerzenie o wyczynowe uprawianie sportu. Z pewnością rozszerzenie takie jest kluczowe dla bokserów – zawodników. NNW bokserskie umożliwia start w zawodach, ale również udział w egzaminach sportowych. Co ważne, ubezpieczenie które proponujemy, jest honorowane przez Polski Związek Bokserski (PZB). Należy pamiętać, że PZB ubezpieczenie boks NNW wyczynowe uznaje za obowiązkowe dla każdego zawodnika biorącego udział w zawodach. Jest ono konieczne również dla boksera amatora.

Jeśli należymy do klubu bokserskiego to Ubezpieczyciel z całą pewnością uzna uprawianie boksu za sport wyczynowy. W takim wypadku oczywiście bez odpowiedniego rozszerzenia ochrony, powinni się Państwo liczyć z tym, że odpowiedzialność Towarzystwa będzie wyłączona z podstawowego zakresu ubezpieczenia.

FORMULARZE DO PRZYGOTOWANIA POLISY NNW BOKSERSKIEGO.

UBEZPIECZENIE BOKSERSKIE DLA NIEPEŁNOLETNICH (DO 18 ROKU ŻYCIA)

FORMULARZ

UBEZPIECZENIE BOKSERSKIE DLA PEŁNOLETNICH

FORMULARZ

 

Korzystnymi rozwiązaniami na rynku, które rekomendujemy, w zależności od potrzeb klientów są: ubezpieczenie NNW BOKS Generali, NNW bokserskie w Compensa, oraz ubezpieczenie BOKS w PZU. Główną zaletą ubezpieczenia Generali jest to, że nie zawiera wykluczeń, oraz nie wymaga rozszerzeń przy uprawianiu boksu. Propozycjami pozostałych Towarzystw również dysponujemy, dlatego ofertę tych Towarzystw możemy przygotować na Państwa życzenie. Współpracujemy ze wszystkimi większymi towarzystwami w Polsce.

Polisę Ubezpieczenie BOKS kierujemy również do osób które amatorsko uprawiają pięściarstwo. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Generali przygotowało jednolity produkt odpowiedni dla wszystkich kategorii bokserów.

UBEZPIECZENIE BOKSERSKIE – WARIANTY

Jeżeli chcielibyście Państwo zapoznać się z wariantami ubezpieczeń NNW bokserskiego zapraszamy poniżej do odpowiednich formularzy. Po dokonaniu wyboru odpowiedniego wariantu wystarczy podać wymagane dane i zaakceptować treść. Formularz dotrze na podany adres mailowy online najczęściej tego samego dnia, nawet w godzinach wieczornych. Pamiętajmy, że ubezpieczenie będzie aktywne dopiero od następnego dnia po wystawieniu polisy. Jest to szczególnie istotne dla osób startujących w zawodach. 

Ubezpieczenia grupowe NNW które szykujemy dla bokserów przygotowujemy pod konkretne zamówienie zawodników uprawiających boks. Jest ono niemal „szyte na miarę”. Oferujemy do wyboru odpowiednie sumy ubezpieczenia, składki, oraz najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeniowe w Polsce (m.in. Generali, Compensa, Hestia, Warta, PZU). Zapewniamy ubezpieczenie grupowe NNW bokserskie na obozach, koloniach, półkoloniach, na zajęciach w szkółkach bokserskich i wszelkich innych zajęciach grupowych. Zapraszamy po więcej informacji na temat tego ubezpieczenia można przeczytać tutaj – GRUPOWE UBEZPIECZENIE BOKSERSKIE

UBEZPIECZENIE BOKSERSKIE DLA NIEPEŁNOLETNICH (DO 18 ROKU ŻYCIA)

FORMULARZ

UBEZPIECZENIE BOKSERSKIE DLA PEŁNOLETNICH

FORMULARZ

 

—>Ogólne Warunki Ubezpieczenie OWU<—

—>Tabela Uszczerbków<—

ZGŁASZANIE SZKÓD

Pytania w sprawie ubezpieczeń proszę kierować tutaj – KONTAKT

 

Ubezpieczenie boks, dla amatorów i zawodników.

Z nami śpisz spokojnie...

Lendy sp. z o.o.

al. Lotników 1 02-668 Warszawa

NIP 521 38 99 228
KRS 0000845631
REGON 386305743

KONTAKT

Adam Sobierajski

KONTAKT

Piotr Śliwiński

Edit Template