fbpx

Ubezpieczenie mieszkania

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA

Ubezpieczenie mieszkania zawsze jest traktowane jako ubezpieczeniowy priorytet. Dzięki odpowiedniemu ubezpieczeniu będziemy czuć się bezpiecznie. Nie będziemy mieli nadmiernych obaw przed pozostawieniem mieszkania nawet na dłuższy czas. Szczególnie podczas dłuższego wypoczynku z dala od domu. Ubezpieczenie mieszkania obejmuje elementy wyposażenia które znajdują się wewnątrz i które najczęściej, choć nie zawsze, możemy w razie niekorzystnych zdarzeń losowych odtworzyć. Zakres naszego ubezpieczenia jest zależny od odpowiedniego, wybranego przez nas wariantu. Większość ubezpieczeń mieszkania zawiera ochronę przed włamaniem i kradzieżą, zalaniem, pożarem, dewastacją, przepięciami i innymi zdarzeniami losowymi, ale to od naszej decyzji powinno zależeć co chcemy ubezpieczyć i co jest dla nas najcenniejsze.

UBEZPIECZENIE MIESZKANIA
UBEZPIECZENIE MIESZKANIA

UBEZPIECZENIE APARTAMENTU

Dla osób zainteresowanych ubezpieczeniem mieszkania przygotowaliśmy specjalny formularz online. Na podstawie danych otrzymanych od klientów przygotowujemy oferty. Korzystamy z propozycji 19 Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Tutaj znajduje się –> FORMULARZ UBEZPIECZENIA MIESZKANIA

Zakres polisy dostosowujemy oczywiście do potrzeb naszych klientów, ponieważ najpierw staramy się poznać ich oczekiwania. Nie narzucamy gotowych pakietów proponowanych przez dane Towarzystwo. Chcielibyśmy jednak zapewnić, że proponowana przez nas oferta, będzie optymalna, „uszyta” indywidualnie na miarę potrzeb klienta.

Korzyści z ubezpieczenie mieszkania w Lendy.

  • – Wygoda – Ty wypełniasz FORMULARZ UBEZPIECZENIA MIESZKANIA a my pracujemy dla Ciebie, szukamy najlepszych ofert na rynku, a następnie przesyłamy je na podany adres mailowy
  • – Cena – korzystamy z propozycji 19 Towarzystw Ubezpieczeniowych na naszym rynku i dzięki temu wyszukujemy dla naszych klientów najkorzystniejsze rozwiązania,
  • – Zniżki – wykorzystujemy wszystkie obowiązujące w danym okresie zniżki,
  • – Okres ochrony – polisę można zawrzeć na rok, jak również na 3 lata,
  • – Szeroka lista ryzyk – oczywiście można wybrać tylko te ryzyka, które są dla nas istotne,
  • – Czas – wszystkie formalności załatwiamy online, a następnie komplet dokumentów przesyłamy na podanego maila

Zapraszamy do kontaktu z konsultantem Lendy, który doradzi w zakresie ubezpieczenia mieszkania i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę – biuro@lendy.pl.

Tutaj znajdziesz do nas KONTAKT

Dla osób zainteresowanych jeździectwem zapraszamy na stronę ubezpieczenie konia, oraz ubezpieczenie jeźdźca.

TUTAJ UBEZPIECZAMY PSY

Z nami śpisz spokojnie...

Lendy sp. z o.o.

al. Lotników 1 02-668 Warszawa

NIP 521 38 99 228
KRS 0000845631
REGON 386305743

KONTAKT

Adam Sobierajski

KONTAKT

Piotr Śliwiński

Edit Template